טלי חיננזון – כתבת אתר האינטרנט המקומי רמת-גן נט – מסקרת בכתבתה את העימות בין “הירוקים” לצבי בר על רקע ביטול הופעתה של חני נחמיאס בהפנינג. תגובתה של דוברת העירייה היא במיטב המסורת והתייחסות ועד שכונת גן הקופים לתגובת העירייה מובאת בשלמותה בכתבה. לקריאת הכתבה לחץ כאן. עוד התייחסות צפויה בתוכנית הרדיו “בדרך אל הטבע” של העיתונאי מיכאל מירו שתשודר ברשת ב’ ביום שבת 4.10.08 בין 10:00 ל 11:00.

הידיעה על ביטול תוכנית בניית החניון בגן הקופים זוכה  לדיווחים רבים באינטרנט. להלן מספר לינקים (בחלקם ניתן לכתוב תגובות):

1. ynet – כתבה של יעל עברי-דראל

2.דה מרקר – כתבה של רז סמולסקי

3.  כלכליסט – כתבה של אורי חודי

4. nrg – כתבה של מיכל שפירא

5. רמת-גן נט – כתבה של זאב קם

6. rgcity – כתבה של עמי שרון

7. Local רמת-גן – כתבה של מיכאל פרוסמושקין

8. כותרת אזרחית – האתר של העיתונאי מיכאל מירו

9. Scoop – כתבה של עמי שרון

10. אתר המפלגה הקומוניסטית בישראל

באתר האינטרנט לילדים בשם “טיפו” מופיעה כתבה על פעילות ילדים למען גן הקופים. לקריאת הכתבה לחצו כאן.

בתאריך 18.5.08 שידר “קול הקמפוס” במסגרת תוכנית התחקירים שלו “בבירור”  תוכנית של שעה על פרשת גן-הקופים/ארלוזורוב 36. בזמנו, העלנו באתר זה קטעים מהתוכנית. כעת, ניתן לשמוע את התוכנית במלואה בלינק זה.

הבקשה שהגישה הפרקליטות להפסקת עבודה בארלוזורוב 36 מאוזכרת בשני אתרים

רמת-גן נט
התפתחות דרמטית בפרשת הבנייה ברחוב ארלוזורוב 36: פרקליטות המדינה ביקשה מבית המשפט ליתן צו להפסקת העבודות במקום. על פי לשון הבקשה: המקרה הנדון הוא ממן המקרים המובהקים המצדיקים העדפת האינטרס הציבורי על פני האינטרסים הכספיים והאישיים

כותרת אזרחית
פרקליטות המדינה הגישה ב 26.5.08  לבית המשפט לעניינים מקומיים ברמת-גן בקשה ליתן צו להפסקת העבודות בארלוזורוב 36 ברמת-גן וכן צו למניעת שימוש במבנה. על הבקשה חתום עו”ד אבי-טל שלומי, סגן בכיר א’ לפרקליט המדינה מהמחלקה לאכיפת דיני מקרקעין בפרקליטות המדינה.

בכל האתרים יש אפשרות להגיב לכתבות

ההפגנה ביום רביעי שעבר נגד צבי בר במעלה הצופים כבר קבלה שני אזכורים ברשת: באתר רמת-גן נט ובאתר כותרת אזרחית של העיתונאי מיכאל מירו.

שני איזכורים חדשים ברשת של המאבק על גן הקופים:

1. באתר של העיתונאי מיכאל מירו מופיעה כתבה על תשובתו של צבי בר לשאילתה של ישראל זינגר

http://ezrach.freecode.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=228003

2. באתר של תחנת הרדיו 106FM  יש קדימון לקראת תוכנית רדיו שתשודר ביום ראשון הקרוב בין 7 ל 8 בערב ואשר תוקדש כולה למאבק להצלת גן הקופים – מומלץ להקשיב!

http://www.106fm.co.il/#post/5843/

 

 

פתיחת העצומה מקבלת היום אזכור באתר האינטרנט “כותרת אזרחית” של מיכאל מירו מקול ישראל  http://ezrach.freecode.co.il

לפני מספר חודשים המאבק להצלת גן הקופים סוקר בתוכנית הרדיו של מיכאל מירו  “בדרך אל הטבע” וגם באתר האינטרנט שלו.

לפני מספר ימים התפרסמה כתבה על המאבק שלנו בבלוג “עוד בלוג תל אביבי”. הפעילות הזו גרמה לך, שנכתבה עלינו כתבה נוספת ומפרגנת באתר walla בשם “בלוגים שמוגים“. כך שבעצם גרמנו לעוד אנשים רבים להחשף לסיפור המאבק להצלת גן הקופים.

הצילו את גן הקופים

יואב לרמן, הבלוגר האורבני האהוב עליי, שבלוגו האישי עוסק בדרך כלל בת”א, מפנה את קוראיו אל מאבק אזרחי המתרחש בעיר הממוקמת בשכנות לתל-אביב. כידוע, ישראל היא מדינה קטנה הגדושה בכלי רכב וקצב גידול האוכלוסין דורש הסבת מרחבים ציבוריים רבים למקומות חניה עבור המכוניות החדשות. לא פעם ולא פעמיים התייחס לרמן אל מצוקת החניה וסוגיית הריסת גנים ומרחבים ציבוריים אחרים לצורך בניין חניות. גם הפעם ההפניה עוסקת במחאת אזרחים נגד הפיכת גן הקופים (מוכר גם תחת השמות גן שאול וגן הנשיאים) ברמת גן, לאתר חניה תת קרקעי.

לכתבה המלאה באתר walla.co.il

יואב לרמן כותב עלינו בבלוג שלו “עוד בלוג תל אביבי

לא תאמינו אבל מסתבר שברמת-גן קמה התארגנות של תושבים נגד הפיכתו של אחד הגנים המיתולוגיים שם לחניון תת-קרקעי עם בטונדה מעל. הגן המדובר ידוע בכינויו כ”גן הקופים” (על-שם פינת חי עם קופים שהייתה שם לפני הרבה שנים, ולא על-שם הקופים שמנהלים את רמת-גן).

ראשית תודה ליואב על האיזכור ובנוסף אנא פנו לאתרים או פורומים וכתבו על השערוריה של גן הקופים!


© 2007 מאבק גן הקופים ברמת-גן | אתר של שי שלוש